uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Виготовлення ритуальних пам'ятникiв з мармуру та граніту.

 Якщо звернутися до історії, то можна дізнатися, що людством з давніх-давен використовувалися надгробки для увічнення пам'яті про померлих. Пам'ятники та надгробки виготовлялися у різні епохи з різних матеріалів, проте надавали перевагу такому камiнню, як мармур або граніт - найбільш довговічним і красивим. Досі ці матеріали вважаються одними з кращих для виробництва будь-яких виробів, чи то надгробної стели чи сходiв на віллі.

ритуальные комплексы из гранита и мрамора

 Монументи та ритуальні пам'ятники в наш час виготовляються, в основному, з полімерграніту або граніту. У цiй статті ми докладнiше розповiмо вам про гранiт, розглянемо його, як один із найпоширеніших матерiалiв для виготовлення подібних виробів.

По-перше- він дуже міцний; по-друге- приваблює своєю природною красою. Граніт абсолютно невибагливий у плані догляду, його можна зрідка протирати вологою ганчіркою, щоб через століття він виглядав як новий. Кожен, напевно, помічав, що граніт має безліч різноманітних вiдтiнкiв. Виявляється, що колір каменю залежить від того, який мiнерал в ньому переважає: слюда, шпат чи кварц. Граніт, в залежності від забарвлення природного каменю, має діапазон від темного до яскраво-червоного. У списку природних матеріалів за міцністю граніт стоїть після алмазу на другому місці, ось чому він не боїться сонячного впливу і при цьому добре полірується і шліфується.

 З цієї причини граніт став незамінним для виготовлення пам'ятників. Необхідно також враховувати, що справжні сучасні технології дозволяють на відполіровану поверхню наносити будь-які високохудожні зображення, а не тільки писати на ньому епітафії та робити написи, як це було в давнину.

 Здавалося б, у цього красивого природного каменю немає жодного недоліку. Але він є- це висока ціна. Тому, за певних часiв, був створений штучний граніт, а саме полімерграніт, про який йтиме мова трохи пізніше.

 Граніт розташовується під землею – за кілька метрів від поверхні, там де розташована розплавлена ​​магма. Породи граніту добувають за допомогою вибухiв, потім від них відрізаються шматки, які з кар'єру легко можна транспортувати на вантажiвках . Подібні шматки граніту називаються блоками. Як правило, це блоки у розмірі 3м/1,5 метри і вагою не менше двадцяти тонн.

 Блоки швидко розкуповуються різними каменеобробними компаніями, а також гранітними майстернями, в яких і обробляють граніт, перетворюючи його на чудові вироби.

  Нарізка фрезою
 
 Кожен блок спочатку  розрізається фрезою  на заготовки або на плити під певні вироби, наприклад, сходи.
Блок з граніту розпилюється на меншi блоки дисковою пилкою з алмазними напайками. При нарізці застосовуєся вода, яка не дозволяє перегрітися поверхні каменю. Незважаючи на всі подібні «премудрості»,  процес нарізки є досить повільним.
 Фреза – це верстат із дисковою плитою. Якщо блоки розпилюються на фрезі під заготовки, то вони після цього розрізаються на плити.
  Плити з граніту, що виходять з-під фрези, називають слебами. Слеби, на відміну вiд блоків, мають дві рівні поверхні. Дві рвані поверхні плити обробляються, наприклад, обрізавши слеб із кількох сторін. Це називається окантуванням плити, яке виконується дисковою пилкою на верстаті. 

 


 

  Вас може зацікавити:

Ритуальні пам'ятники з граніту та мармуру

Ритуальні проекти. Пам'ятники з граніту.

Ескізи пам'ятників


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua